Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya'nın düğününe katılmıştı! 'Çok mutlu olsunlar'

Magazin

Moderator
66dafc11b8459937e3f024a2.jpg

TV kanalı ve spor kulübü sahibi Acun Ilıcalı, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile Esma Sultan Yalısı'nda 4 Eylül akşamı nikâh masasına oturdu.

İki yıllık aşklarını evlilikle taçlandıran çiftin düğününe, cemiyet, sanat ve spor dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Gecede Oğulcan Engin, İlayda Alişan, Ebru Gündeş-Murat Özdemir, Demet Akalın, Okan Kurt, Sergen Yalçın, Jose Mourinho, Hülya Avşar, Murat Boz, Oğuzhan Koç, Zuhal Topal, Hasan Can Kaya, Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı gibi isimler boy gösterdi.

66dafa52b8459937e3f02480.jpg

Ünlü oyuncu İlayda Alişan, gündem olan düğünün ardından alışverişe geldiği Nişantaşı Citys'de objektiflere takıldı. Kombiniyle dikkat çeken oyuncu, AVM turu yaptı.

66dafa9eb8459937e3f02490.jpg

"GÜZEL VE KEYİFLİ BİR GECEYDİ"

Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya'nın düğünüyle ilgili konuşan Alişan, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66dafb1ab8459937e3f02492.jpg

Projeleriyle ilgili oyuncu, "Senaryo okuyorum. Netleşen bir şey yok" diye konuştu.

66dafb8db8459937e3f02498.jpg

EVLİLİK SORUSUNA YANIT YOK!

Sevgilisi Oğulcan Engin'in doğum gününde Instagram'dan 'İyi ki doğdun Köfte' yazmasına Alişan, "Köfte bizim aramızda espri... Bazen birbirimize öyle hitap ediyoruz. Ben başlattım" şeklinde konuştu. Oyuncu, sevgilisiyle ilgili evlilik sorularına ise cevap vermedi.

Acun Ilıcalı'dan romantik açıklama! 'Düğünü A'dan Z'ye Çağla'yı mutlu etmek için yaptım'
İlayda Alişan'dan Oğulcan Engin'e doğum günü sürprizi

Geri