Haberler: Eski eşi Sümer Ezgü ile mahkemelik olmuştu! Serap Paköz'den açıklama

Magazin

Moderator
66dad87ab8459937e3f02397.jpg

Ünlü sunucu Serap Paköz, önceki gün Nişantaşı Citys'te objektiflere yansıdı. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Paköz, "Son dönemdeki ekrandaki formatları nasıl buluyorsunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

66dad610b8459937e3f0237c.jpg

"HER ŞEY ELEŞTİRİLİYOR"

Gündüz kuşağı programların eleştirilmesi hakkında konuşan sunucu, "Her şey eleştiriliyor. O zaman dizilerdeki sahnelerin birçoğunu kaldırmaları lazım. Silahsızlanmayı özendirmemiz gerekirken, dizilerde de silahlar konuşuluyor. Kabadayı tipler, aldatmalar. Her şey dizilerde de var. En azından bu programlar gerçeği yansıtıyor, sesini duyuramayanlar sesini duyuruyor. Çözüme odaklı ise faydalı... Çok fazla programlar çözülüyor, onu niye göz ardı ediyor insanlar" dedi.

66dad692b8459937e3f02389.jpg

Ünlü isim, "Gündüz kuşağı programındaki rakiplerinizi izliyor musunuz?" sorusuna, "Sabahları haber açıyorum. Akşam dijital platformdaki işlere bakıyorum. O programlardan yoruldum, hiç izlemiyorum gündüz kuşağını... Format beni yordu. Üçüncü sayfa haberlerine bile bakamıyorum artık. Eğitici ve sosyal içerikli diziler, filmler izliyorum. Haberleri kaçırmıyorum" cevabını verdi.

66dad796b8459937e3f02391.jpg

"ÇOK OLDU SOYADIMI DEĞİŞTİRELİ"

1987-2000 yılları arasında evli kaldığı Sümer Ezgü'nün soyadını kullandığı için sanatçı ile geçmiş dönemde mahkemelik olan Paköz, "Çok oldu soyadımı değiştireli... Bir süre ekranda yoktum, o zaman insanlar farkında değildi. Ekrana dönünce kızlık soyadıma döndüğümü gördüler" dedi.

'Kimsenin soyadında değilim'

Eski eşinden övgüyle bahseden sunucu, "36 yaşında kızım var ondan. Dünyanın en iyi babası... O ve ben yeni hayat kurduk. Çok düzgün ve medeni bir insandır. Öyle bir şey gereksinim duydular. Hukuk öyle karar verdi. Adaletin kestiği parmak acımaz. Aslan gibi soyadım var. Soyadı nedir ki?" ifadelerini kullandı.

66dad64fb8459937e3f02387.jpg

"ESTETİK HER DAKİKA YAPTIRILACAK BİR ŞEY DEĞİL"

Geçirdiği estetik operasyonlarla gündemden düşmeyen ünlü isim, "Botoks ve cilt bakımı yaptırıyorum. Estetik her dakika yaptırılacak bir şey değil. Yaptıranların çoğu söylemiyor. Hiç estetiğim yok diyor" açıklamasını yaptı.

Serap Paköz'ün 'estetik' isyanı: 'Hiçbir şey yaptırmadım' diyen ünlülere gülüyorum!

Geri