Şeyma Subaşı'nın eski eşi Meedo'nun mesajlaşması gündem oldu! 'Beni özledin mi?'

Magazin

Moderator
65aa35e02d16abe7d9d1d6d2.jpg

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile 3 gün 3 gece süren ihtişamlı bir düğünle evlenen Şeyma Subaşı, düğünden 4 ay sonra boşanma kararı alıp birlikteliği bitirmişti.

Subaşı'nın yeni aşkının 53 yaşındaki Formula E CEO'su Alejandro Agag söylenmişti. 33 yaşındaki bir çocuk annesi, konu hakkında sessizliğini bozarak 'aşk' haberlerine yanıt vermişti.
65aa34362d16abe7d9d1d6bc.jpg

Şeyma Subaşı ile aşk iddiaları sonrası İzzet Antebi'den açıklama!

"BU ÖZEL BİLGİYİ VEREYİM"

2.8 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden bir video yayınlayan ünlü isim, şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

65aa34142d16abe7d9d1d6ba.jpg

"KİMSEYE İLGİ GÖSTERMİYORUM"

Şeyma Subaşı, paylaşımına; "Yani aslında demek istediğim, beni bir salın! Hiç kimseden şikayetçi değilim ve herhangi bir sorunum yok. İletişimimi daha geniş bir kitleye ulaştırmak için yorumlarımı bile İngilizce yazıyorum. Ancak bana yönelik bu tarz haberler çok gereksiz. Evet, internet ve magazin dünyasının bir parçasıyım; fakat dünya gündeminde daha önemli ve ilgi çekici konular var. Lütfen bu tür haberler yerine dünyada gerçekten önemli olan olaylara odaklanalım. Ancak eğer hâlâ benim hakkımda haber yapmak istiyorsanız, son dört aydır kimseyle flört etmediğim veya ilgi göstermediğim gibi doğru bilgileri kullanabilirsiniz" mesajını da yazmıştı.
65aa346e2d16abe7d9d1d6c1.jpg

Şeyma Subaşı küs olduğu ablası Kübra Açıl ile İngiltere'de bir araya geldi! 'İnsana kız kardeşi gerek'

PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

Son olarak Şeyma Subaşı'nın eski eşi Meedo bugün yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti. Instagram hesabından bir WhatsApp mesajı paylaşan Meedo 'Beni özledin mi? mesajına gözlüklü emojiyle karşılık verdi. Meedo, karşı tarafın 'gözlüklerini çıkart' mesajından sonra gözleri dolan bir ifade yolladı.
65aa33102d16abe7d9d1d6a1.jpg

Bu paylaşım bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından 'Şeyma Subaşı'na gönderme' olarak algılandı.
65aa33852d16abe7d9d1d6ab.jpg

Geri