Russell Crowe: İngiltere'de kafası kesilerek idam edilen son kişinin soyundan geliyorum!

Magazin

Moderator
65993dfe2d16abe7d9d1a14e.jpg

Dünyaca ünlü Yeni Zelandalı oyuncu Russell Crowe, soyağacı hakkında dikkat çeken bilgiler paylaştı. 59 yaşındaki aktör, '11. Lord Lovat' ünvanlı Simon Fraser'la akraba olduğunu belirtti.

Yaklaşık üç milyon takipçisinin bulunduğu X (Twitter) hesabından açıklamalarda bulunan Crowe, "Bir süredir İtalyan atalarımın izini sürmek için araştırma yapıyorum. Folklorik aile hikayeleri ve yazım hataları yüzünden birçok yanlış yola sapmıştım" mesajı ile ulaştığı sonuçları takipçileriyle paylaştı.
65993e802d16abe7d9d1a158.jpg

Russell Crowe: Benden haber alamayacaksınız!

"BÜYÜK BÜYÜK BÜYÜK DEDEM TEKNE KAZASI GEÇİRMİŞ"

Gladyatör'ün yıldızı, "Anne tarafından büyük büyük büyük dedemin 1864'te Yeni Zelanda'ya giden Luigi Ghezzi olduğu ortaya çıktı. Parma doğumlu Augestine ve Annunziata'nın oğlu olarak 1829'da İtalya'nın Marche bölgesindeki Ascoli Piceno'da doğmuş. Luigi, Arjantin'de çalışıyormuş, Hindistan'a giden bir tekneye binip, kaza geçirmiş ve kendine Capetown'da bulmuş. Oradayken Mary Ann Curtain'la tanışıp evlenmiş ve Yeni Zelanda'ya göç etmişler" ifadelerini kullandı.
65993e882d16abe7d9d1a15a.jpg

"BIÇAK BOYNUNA SAPLANDIĞINDA HALA GÜLÜYORMUŞ!"

Babasının anne tarafından bir akrabası olan John (Jock) Fraser'ın, 1841'de Yeni Zelanda'ya geldiğini belirten Crowe, kendisinin doğrudan Simon Fraser'ın soyundan geldiğini söyledi.

Alıntı Metni

65993e562d16abe7d9d1a155.jpg

"YENİ MACERALAR BENİ BEKLİYOR"

İtalya'daki kökenlerine dair izler bulduğu için memnun olduğunu vurgulayan 59 yaşındaki oyuncu, "Sonunda İtalyan bağlantılarımı öğrenmek çok güzel. İtalya'da hiç gitmediğim yerler var. Görünüşe göre beni bazı maceralar bekliyor" mesajını yazdı.
65993f072d16abe7d9d1a15e.jpg

1747 yılında vatana ihanet suçundan ölüm cezasına çarptırılan Simon Fraser, İngiltere'de kafası kesilerek idam edilen son kişi olarak biliniyor.

Yılmaz Erdoğan'dan 'Organize İşler' açıklaması ve Russell Crowe itirafı!

Geri