Hollywood yıldızının kirli çamaşırlarını ortaya döktü! 'Çok uzun süre duş almıyordu'

Magazin

Moderator
65a7971f2d16abe7d9d1ca2d.jpg

'Evimiz Hollywood'da' adlı yapımla tanınan Kanadalı ünlü oyuncu Jason Priestley (54), eski ev arkadaşı ve meslektaşı Brad Pitt'in (60) kirli çamaşırlarını ortaya döktü.

'Live! with Kelly and Mark' adlı programa konuk olan Priestley, "Kimin duş almadan en uzun süre dayanabileceğini görmek için iddiaya girerdik" diyerek Pitt ile aralarındaki yarıştan bahsetti.

65a7962b2d16abe7d9d1ca1e.jpg

"HER ZAMAN BRAD KAZANIYORDU"

"Şimdi bunu düşünüyorum ve kendi kendime, 'Dostum ne kadar iğrenç' diyorum" diyen ünlü isim; şöyle devam etti:

Alıntı Metni

65a7963b2d16abe7d9d1ca21.jpg

"LOS ANGELES'IN BERBAT BİR BÖLGESİNDE YAŞIYORDUK"

Üçüncü bir ev arkadaşları olduğunu da söyleyen aktör, "Los Angeles'ın berbat bir bölgesinde iki yatak odalı bir dairede yaşıyorduk. Buzdolabımızda sadece bira oluyordu" diye konuştu.

65a796472d16abe7d9d1ca23.jpg

Mayıs 2014'te kendi adını taşıyan bir anı kitabı çıkaran ünlü isim, bir gün Kuzey Hollywood'daki dairesine geldiğinde yatağında uyuyan 'uzun, sıska bir adam' gördüğünü anlatmıştı. Priestly, Pitt'in eve geleceğinden habersiz olsa da; ikili kısa sürede birbirine ısınmıştı.

65a796552d16abe7d9d1ca25.jpg

"ÜNLÜ OLUNCA ARKADAŞLIĞIMIZ BİTTİ"

"Hepimiz beş parasızdık. Makarna, alkol ve sigara ile yaşıyorduk" diye yazan oyuncu, 90'ların başında hem kendisinin, hem de Brad Pitt'in başarıya ulaşması sonucu arkadaşlıklarının 'çıkmaza girdiğini' de açıklamıştı:

Alıntı Metni
Evlatlık oğlunun paylaşımı ortaya çıktı: Korkunç ve aşağılık bir insan olduğunu defalarca kanıtladın!
Tacizci yapımcıya yumruk atmış!

Geri